Nisko oceniane Jak zostać kotem – wcale nie takie złe


Tom Brand (Kevin Spacey) ma wszystko. Jest już miliarderem, a jego firma będzie miała najwyższy wieżowiec na półkuli północnej. Jedyne czego nie ma, to czas na jego piękną żonę Larę (Jennfer Garner) i kochającą córkę Rebekę (Malina Weissman). Zbliżają się urodziny Rebekki i wszystko, czego kiedykolwiek chciała, to mieć kota, ale problemem jest to, że Tom naprawdę nienawidzi kotów. Bez żadnych opcji w lewo, Tom pośpieszył do najbliższego sklepu zoologicznego i kupił Pan Fuzzypants. Jednak zanim wróci do domu, Tomek miał wypadek, ale kiedy się obudzi, wkrótce odkrywa, że jest uwięziony w ciele kota. Wkrótce Tom musi uświadomić sobie znaczenie czasu dla swojej rodziny i musi wymyślić sposób, jak złamać przekleństwo i wrócić do swojego ciała raz na zawsze.

Nie spodziewałem się wiele z Jak zostać kotem, ponieważ obecnie ma bardzo rozczarowujący 8% oceny na zgniłych pomidorów stronie internetowej. Przyczepa była zabawna i ciekawa, a ponieważ ktoś zaprosił nas do wzięcia udziału w premierze pokazu przedpremierowego wczoraj wieczorem, daliśmy jej strzał. Co zaskakujące, film nie jest taki zły w porównaniu z tym, co czytamy w niektórych recenzjach. Tak, historia jest trochę głupia i przewidywalna, ale naprawdę świetnie się bawiliśmy oglądając ją. Miała wiele zabawnych scen, które sprawiły, że publiczność bardzo się śmiała. Film naprawdę ma na celu młodych ludzi, ale również dostał się do tickle zabawne kości dojrzałych widzów. Słyszałam nawet, jak mama powiedziała swojemu towarzyszowi, że po powrocie do domu poleci ten film swoim znajomym za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Obsada nie potrzebuje wiele wysiłku, aby cały ten film zadziałał. Kevin Spacey była całkiem zabawna z głosem nadawcą do pana Fuzzypantsa. Jennifer Garner, Malina Weissman, Christopher Walken i Robbie Amell również wykonali miłą robotę portretując swoich bohaterów. Koty CG czasami wyglądają trochę dziwnie, ale nie odbiera to faktu, że są nadal słodkie i urocze, podczas gdy prawdziwe koty były po prostu wybitne, dzięki ich trenerów.

Ogólnie rzecz biorąc, Jak zostać kotem będzie oznaczony jako śmieszny film, ale nadal będzie wygrywać wiele serc, zwłaszcza dla tych, którzy naprawdę chcą oglądać lekki film komediowy, który jest odpowiedni dla całej rodziny. Naprawdę nie rozumiem nienawiści, jaką ten film otrzymuje. Miałem tylko pytanie, czy oglądaliśmy ten sam film?


Kategoria: Filmy ostatnich lat


Napisz odpowiedź lub dodaj komentarz


Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane

Możesz używać tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>