Książka dla kobiet zainteresowanych rozwojem osobistym


Książka Sztuka kochania jest tak naprawdę pozycją bardzo trudną do nazwania pod względem typu literatury. To z jednej strony książka odrobinę o ciele kobiety, książka w pewnych aspektach medyczna, z drugiej strony zaś książka o relacjach pomiędzy mężczyzną i kobietą. Można zatem powiedzieć, że to doskonała literatura dla pań szeroko zainteresowanych rozwojem osobistym. Chociaż po raz pierwszy została wydana już kilkadziesiąt lat temu, warto sięgnąć po nią nawet współcześnie.

Sięgnij po Sztukę kochania

Dlaczego warto sięgnąć po tę pozycję, skoro na rynku książek dla kobiet jest tak wiele naszych propozycji? Odpowiedź jest zupełnie prosta. Książka Michaliny Wisłockiej sztuka kochania w wersji pdf to coś więcej, to prawdziwy fenomen literacki oraz literatura kierowana do wszystkich kobiet, która kilka dekad temu miała pomóc paniom w odkryciu własnej seksualności i czerpaniu satysfakcji z życia seksualnego. Można zatem powiedzieć, że to książka z pewną misją. Czy misja ta zakończyła się powodzeniem? Zdecydowanie tak. Książka została wydana w bardzo wielu egzemplarzach i świetnie sprzedawała się w tak naprawdę wszystkich dużych miastach w Polsce. Autorka była jedną z najbardziej znanych lekarzy ginekologów, dla której zdrowie seksualne i fizyczne kobiet było najważniejsze. Swoją książkę budziła fantazje kobiet i odwagę, by w bliskich relacjach z mężczyznami myślały również o swojej i satysfakcji i przyjemności. Dla współczesnych kobiet to coś zupełnie normalnego, ale kilkadziesiąt lat temu takie podejście naprawdę było nowatorskie i niespotykane..


Kategoria: Pozycje do przeczytania


Napisz odpowiedź lub dodaj komentarz


Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane

Możesz używać tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>