50 twarzy Blacka


Pragniesz przeżyć coś nowego, niekonwencjonalnego, a przy tym śmiać się do rozpuku? Takie możliwości może stworzyć Ci tylko jeden film. Twórcy takich filmów jak „Straszny film” i kultowych tekstów w stylu „what’s up?!” Postanowili przedstawić losy pewnego zabójczo przystojnego, bogatego i posiadającego wszystko mężczyzny. Wszystko oczywiście, poza jednym.

Komedia 50 twarzy Blacka online możliwa do obejrzenia tutaj to z pewnością najlepsza parodia „Pięćdziesięciu twarzy Greya” ukazująca realne problemy nawet tych najbogatszych ludzi.

Christian Black budzi uznanie wszystkich kobiet znajdujących się w jego otoczeniu. Sam wygląd zniewala, sprawia, że serce bije szybciej i chce więcej. Może pochwalić się ogromnym majątkiem, luksusowym życiem i pięknie wyposażonym mieszkaniem. Ale co z tego wszystkiego, jeśli Christian Black jest łóżkowym niedorajdą? Do tej pory udawało mu się ukrywać ten wstydliwy sekret, jednak na horyzoncie pojawiła się pewna seksowna, piękna i jakże wścibska dziennikarka. Czy uda jej się wydobyć na światło dzienne wszystkie pilnie skrywane przez Christiana Blacka tajemnice i udowodnić wszystkim, że mimo tego, co posiada nie jest on najlepiej „wyposażonym” człowiekiem na świecie? Czy ta piekielna dziennikarka – Hannah zdoła pokazać całemu światu pięćdziesiąt twarzy Christiana Blacka? Przekonajcie się sami oglądając ten stęk dobrego humoru i paradoksów.

Dobra wiadomość dla domatorów- film dostępny online, więc nawet nie musisz ruszać się z kanapy aby obejrzeć losy milionera w codziennej sytuacji.


Kategoria: Filmy ostatnich lat


Napisz odpowiedź lub dodaj komentarz


Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane

Możesz używać tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>